Logowanie do usług online

Zaloguj się, aby skorzystać z naszych narzędzi online, skierowanych zarówno do opiekunów flot, jak i kierowców aut Alphabet Polska.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Alphabet Polska Fleet Management Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez tę spółkę wszelkimi środkami komunikacji elektronicznej (w tym poprzez e-mail, SMS i MMS) oraz na kontakt telefoniczny. Oświadczam, że przed wyrażeniem tej zgody zapoznałem się z Informacją o ochronie danych osobowych. Rozumiem, że zgoda ta może być odwołana w dowolnym czasie, jednakże to odwołanie nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania moich danych osobowych, które miało miejsce przed jej odwołaniem. Wiem, że w celu odwołania zgody muszę skontaktować się z Alphabet Polska Fleet Management Sp. z o.o. pod numerem telefonu 022 820-55-55 lub pod adresem e-mail kontakt@alphabet.pl. *W przypadku niepotwierdzenia, udzielenie odpowiedzi nie będzie możliwe
Kto zna twoje auto tak dobrze jak Ty?
Wykup je na własność!

Alphabet Polska wita w serwisie Wykup Auto!

Czy wiesz, że po zakończeniu okresu leasingu możesz wykupić na własność auto, którym jeździsz? Takie rozwiązanie to wiele korzyści, m.in. pewne źródło pochodzenia pojazdu, znana historia przebiegu czy sprawdzona książka serwisowa. Dzięki Wykup Auto możesz na miesiąc przed końcem kontraktu poznać cenę wykupu pojazdu. Przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie. Zaloguj się, aby sprawdzić, jak w czterech prostych krokach zostać właścicielem w pełni sprawdzonego auta!